Barkod Belgesi Danışmanlık, Marka Tescil, Marka Tescili, Marka Tescil Belgesi, Marka Tescili Belgesi, İstanbul
 
Marka Tescil Belgesi  
ANASAYFA KURUMSAL BİYOGRAFİ LİNKLER SİTE HARİTASI SSS REFERANSLAR BİZE ULAŞIN
marka tescil belgesi
 
Ad/Firma
Telefon
E-mail
Konu
Açıklama
 
 

  Marka Tescil Belgesi: Anasayfa / Marka Tescili / Barkod Belgesi Danışmanlık

Barkod Belgesi Danışmanlık

Kategori: Marka Tescili
Barkod; bir harf, rakam ya da özel işaretlerin çubuklarla simgelenmiş halidir. Ticaret, sanayi ve hizmet yaşamının hemen her alanında büyük kolaylık sağlayan barkod sistemi günümüzde artık her alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Barkod Numarası almak ve ürünlerinde barkod numaralandırma standartlarını uygulamak isteyen her üretici, dağıtıcı, satıcı ve ithalatçı firmalar Türkiye Odalar Borsalar Birliği Milli Mal Numaralandırma Merkezi’ ne (TOBB-MMNM)'ye üye olmalıdır.

TOBB-MMNM'ye, Ticaret ve/veya Sanayi Odaları (Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası da dahil) 507 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Kanununa tabi Esnaf ve Sanatkarlar Odaları na üyeliği faal olan her firma üye olabilir.

TOBB-MMNM Üyeliğine Başvuru İşlemleri

TOBB-MMNM'ye üye olmak isteyen firmalar, Başvuru belgelerini eksiksiz olarak hazırlayıp TOBB-MMNM'ye ulaştıran ve EAN-UCC Sistemine Giriş Ücretini bankaya yatıran firmanın üyelik işlemleri 1 hafta içerisinde tamamlanır.

Başvuru belgelerinde herhangi bir eksiklik olduğunda üyelik işlemlerine başlanamaz. Başvuru belgeleri elden ya da kargo aracılığı ile TOBB-MMNM iletilmelidir; telefon ve faks aracılığı ile başvuru yapılamaz


Başvuru İçin Gerekli Evraklar
1. MMNM Başvuru Formu

2. Noter Onaylı Taahhütname: Firmanın TOBB-MMNM'nin belirlediği kurallara uyacağını taahhüt etmek üzere noterde onaylatılan belgedir. Onaylatılmaya hazır Taahhütname, boş Başvuru Formu ile birlikte verilir. Notere onaylatılan Taahhütname, Başvuru Formuna eklenir.

3. Oda Kayıt Sicil Sureti: Firmanın Ticaret, Sanayi, Ticaret ve Sanayi Odasına ya da Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belgedir. Firmanın kayıtlı olduğu odadan alınır. Oda Kayıt Sicil Suretinin aslı Başvuru Formuna eklenir.

4. Gelir Tablosu: Firmanın başvuru yaptığı yıldan bir önceki mali yıla ait cirosunu gösterir belgedir. Kayıt yılı içerisinde kurulan firmalardan Gelir Tablosu yerine Ticaret Sicili Gazetesi istenir ve en düşük kategoriden (G kategorisi) Sisteme Giriş Ücreti alınır.

5. Ticaret Sicili Gazetesi: Firma, üyeliğe başvurduğu yıl içinde kurulduysa, firmadan başvurduğu yıl içinde kurulduğunu gösterir Ticaret Sicili Gazetesi istenir.

6. Sisteme Giriş Ücretinin Ödendiğini Gösterir Banka Dekontu: Aşağıdaki tablolarda gösterildiği biçimde belirlenen EAN-UCC Sistemine Giriş Ücretinin TOBB-MMNM banka hesabına yatırıldığını belgeleyen dekonttur. Banka dekontu Başvuru Formuna eklenir. Sisteme Giriş Ücreti firmadan bir kez alınır.
 
Marka Tescil, Marka Tescili İçerik: Marka İsim Tescil, Marka İsim Sorgulama, Marka İsim Tescil Sınıfları, Marka İsim Tescil Ücretleri, Marka İsim Tescil Süresi, Marka İsim Lisans İşlemleri, Marka İsim Tescil Başvuru, Marka İsim Sahibinin Hakları, Marka İsim Ön Araştırma,
 
Marka Tescil İstanbul - İstanbul Marka Tescili
Marka Tescili
Marka Tescil Başvuru
Marka Tescil Belgesi
Marka Tescil Bilmek İstedikleriniz
Marka Tescil Analizler
Marka Tescil Belgesi İşlemleri
Marka Tescil

marka tescil

 
 
marka tescili marka tescil
       
  MARKA TESCİLİ YAZILAR DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Marka Tescil Referanslarımız
 
Marka Tescil Araştırma
Marka Tescil Maliyeti
Marka Tescil Başvuru Formu
Marka Tescil Gerekli Evraklar
Türk Patent Enstitüsü
Marka Tescil Belgesi
Marka Tescil Ofisi
Marka Tescil İşlemleri
Marka Tescil Sorgulama
Marka Tescili
ISO 9001:2008 Kalite Belgesi
ISO 22000:2005 Belgesi
ISO 14001:2004 Belgesi
OHSAS 18001:2007 Belgesi
ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Belgesi
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
Barkod Belgesi Danışmanlık
Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri
Sanayi Sicil Belgesi
Garanti Belgesi
marka tescil İstanbul marka tescil
  marka tescili marka tescil belgesi
       
2008 Copyright© | Akre Group® Danışmanlık Eğitim Marka İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Yönetimi ve Gözetim Hizmetleri Tel: 0536 696 15 91 | 0216 533 86 87 Facebook'ta Takip Et   

İso Belgelendirme İso Belgesi Helal Belgesi Kosher Belgesi GMP Belgesi Kapasite Raporu CE Belgesi